Тренінг-центр

Наразі вимоги до працівників дуже високі, обов'язки для однієї і тієї ж позиції у різних компаніях відрізняються, умови роботи не збігаються з очікуваннями. У нашому тренінг-центрі час від часу проходять воркшопи та лекції, що допомогають hr'ам та власникам компаній знаходити "своїх" людей у команду, а тим, хто шукає роботу, вдосконалювати свої вміння, підвищувати свій рівень, ставати більш конкурентноспроможніми та вчитися знаходити правильне місце для реалізації своїх амбіцій та потенціалу.  

 
 
1800x1200.jpg

3 жовтня / Сучасний ринок кандидатів - мене важко знайти і легко загубити / Інтенсив

Інтенсив відбудеться 3 жовтня і буде корисним рекрутерам, HR-ам та бренд-менеджерам, а ще власникам бізнесів і керівникам компаній. 
Його програма розрахована на те, щоб розкрити інсайти рекрутингу, хедхантингу, HR- та емплоєр бренд менеджменту і відповісти на питання “Як наймати крутих фахівців, а потім надавати їм повноцінні можливості для роботи та розвитку?”

 
event-2.jpg

9 жовтня / Social media для брендів / Лекція 

Про те, чого хочуть бренди від соціальних мереж та що насправді можуть їм дати social media channels 9-го жовтня розкаже Head of SMM в NGN.agency Olenka Sergienko. Тренінг буде корисним smm- та контент-менеджерам, копірайтерам, піарникам, маркетологам, рекламникам і, навіть, журналістам.


Якщо вас цікавлять організація для вашої компанії внутрішніх трененгів, воркшопів або інших програм навчання ми з радістю допоможемо вам у цьому. Зветратися до нас можна за адресою mailto@rooki.com.ua та телефоном 099 373 35 55