Brand Manager

Наш клієнт -- найбільша у Східній Європі Група компаній, що займається кіно- та телепродакшеном. У новостворений напрямок діяльності команда шукає спеціаліста на позицію Brand Manager.

Account Manager

Наш клієнт - брендингова агенція, яка створює та втілює в життя проекти 360 для компаній-лідерів. Наразі їх команда росте і потребує талановитого аккаунт менеджера.

Graphic Designer

Прогресивна дизайн-студія, що займається розробкою упаковки та створенням брендингу продукту для українських та міжнародних кліентів, шукає Графічного Дизайнера.

Senior Web Designer

Серед наших клієнтів є діджитал агенція, яка працює із Західною Європою, США та Азією над створенням креативних проектів та рішень. У зв’язку із розширенням, команда шукає сіньйор дизайнера із стратегічним баченням.

Head of Marketing

Наш клієнт -- найбільша у Східній Європі Група компаній, що займається кіно- та телепродакшеном. У зв’язку із створенням нового напрямку діяльності команда шукає спеціаліста на позицію Head of Marketing.

Senior Designer

Серед наших клієнтів є діджитал агенція, яка працює із Західною Європою, США та Азією над створенням креативних проектів та рішень. А у зв’язку із розширенням команди, потрібен сіньйор дизайнер із стратегічним баченням.  

Coordinator

Провідний в Україні освітній проект, який займається навчанням людей у креативних індустріях наразі шукає собі у команду координатора. Людину, яка буде керувати навчальним процесом від затвердження програм курсів до видачі дипломів студентам.

Senior Digital Designer

Топова діджитал агенція, яка співпрацює з іноземними компаніями для створення кращих рекламних проектів наразі шукає собі у команду людину на позицію сіньйор діджитал-дизайнера.

Head of Digital Marketing

Наші друзі із музичного стартапу наразі шукають в команду людину на позицію хєд оф диджитал маркетинг. Яка насправді любить музику та має більше 5 років досвіду у створенні й просуванні маркетингових кампаній на ринок Америки та Західної Європи.

Art Director

Діджитал-агенція шукає у свою команду арт-директора. Чи сіньйор-дизайнера, який почувається достатньо впевнено, щоб швидко зрости до цієї позиції, але з досвідом роботи у діджітал-агенції (або з діджитал-проектами) 2-3 роки.