Копия shutterstock_569844370.jpg

Наша рекрутингова агенція займається пошуком талантів у креативній індустрії та їх працевлаштуванням. А також знаходить людей до компаній, що є частиною цієї індустрії незалежно від напрямку роботи цих компаній та вакансій, що в них виникають: від секретарів до креативних директорів, від дизайнерів до фінансистів та від front-end розробників до фуд-стилістів. І, якщо ви хочете знайти роботу саме у креативній індустрії, ми з радістю вам допоможемо.


При пошуку людей ми звертаємо увагу не тільки на професійні навички та необхідний для емплоєрів досвід, але й на особисті риси людей, яких ми пропонуємо, іх потенціал, амбіції, додаткові знання. Бо для нас дуже важливим є те, щоб правильні люди потрапляли в правильні компанії, де вони не тільки задовольнять потреби роботодавця, але й матимуть все необхідне для свого розвитку та будуть комфортно себе почувати серед тих людей, з якими їм буде необхідно працювати. 

Нижче пропонуємо вам заповнити попередню анкету. Після того, як вона потрапить до одного з наших менеджерів, він зв'яжеться з вами, запропонує більш розширену версію опитування, залежно від ваших відповідей, та запропонує вам прийти на особисте інтерв'ю, щоб правильно вас зрозуміти та зорієнтуватися, що саме ви шукаєте і потім почати роботу.