Business Development Manager

Наш клієнт -- медіакомпанія, що спеціалізується на інфлюенс маркетингу та реалізує проекти для YouTube на ринках України, Європи та країн СНД. Наразі агенція шукає Business Development Manager-а.

Administrator

Ми шукаємо двох Адміністраторів для Київської Академії Медіа Мистецтв (КАМА).

Project Manager

Наш клієнт - брендингова агенція, яка розробляє та реалізує кейси 360* для міжнародних компаній-лідерів. Кількість проектів росте і команда потребує креативного Project Manager-а.

Personal Assistant

Ми шукаємо персонального асистента для Анни Вовк, директора нашої агенції і керівного директора Kyiv Academy of Media Arts.

Program Director

Київська Академія Медіа Мистецтв (КАМА) шукає Керівника навчального напрямку дворічних фултайм програм.

Marketing Manager

Наш клієнт -- інноваційна будівельна компанія, що керується передовими технологічними рішеннями для досягнення комфорту споживача. Наразі команда шукає Marketing Manager.

Digital Strategist

Наш клієнт -- діджитал-компанія, що спеціалізується на інфлюенс маркетингу та реалізує масштабні проекти для YouTube на ринках України, Європи та країн СНД. Наразі команда потребує Стратега.

SMM&PR Manager

Відкрита вакансія SMM and PR Manager до ліцензійного агентства, яке займається створенням унікального бренд-контенту для українських та міжнародних клієнтів і входить у групу компаній кіно- та телепродакшену Film.ua.