Creative Director

Creative Director

Наші друзі з мережі кінотеатрів “Планета Кіно” наразі шукають у команду Креативного Директора.

Ми разом із командою “Планета Кіно” вважаємо, що ідеальний кандидат має від 2 років досвіду роботи Арт-Директором у відомій креативній або рекламній агенції та у UI\UX напрямках. Добре розуміє основи дизайн-мислення та використовує їх інструменти. Також володіє пакетом Adobe, Sketch, Zeplin, Readymag або їх аналогами. А ще із гордістю може показати проекти із свого портфоліо.

До функціоналу буде входити як реалізація креативних та маркетингових кампаній, так і участь у розробці та покращенні UI\UX напрямків. Створення роликів для кінотеатрів (анонсні, інформаційні та howto анімаційні). Розробка рекламних кампаній для продуктів та сервісів власної мережі кінотеатрів (технології, IMAX, 4DX тощо). А ще участь у професійному розвитку, навчанні та мотивації креативного підрозділу.

Рівень зарплатні визначається за результатами співбесіди, внутрішнє та зовнішнє навчання за рахунок компанії, а також можливість реалізувати свій творчий потенціал та працювати в компанії-лідері у своєму сегменті.

Якщо ви підходите під вимоги вакансії і бажаєте реалізувати свої творчі наміри у секторі кіно, будь ласка, заповнюйте анкету нижче, а наш рекрутер сконтактує до вас і запросить на зустріч.

Account Manager

Account Manager

Graphic Designer

Graphic Designer