Senior Digital Designer

Senior Digital Designer

Топова діджитал агенція, яка співпрацює з іноземними компаніями для створення кращих рекламних проектів наразі шукає собі у команду людину на позицію сіньйор діджитал-дизайнера.

Важливо мати від 2-3 років досвіду,  знати UI\UX дизайн, бути активною та відкритою до всього нового людиною, вміти працювати в команді та бути гнучким у роботі. А також цікавитись діджитал сферою, відвідувати фестивалі та розумітися  в рекламних трендах. Любити свою справу та хотіти робити це крутіше, ніж зазвичай.

А до функціоналу входитиме дизайн ключових компонентів діджитал-кампаній (смм, сайтів, графіки для відео), генерація ідей та оформлення рекламних концепцій, а ще постпродакшн фото та відеоматеріалів.

Графік -- лояльний, є відпустки та можливість безоплатного навчання, а також участі у міжнародних, інноваційних проектах. А ще перспектива дорости до арт-директора.

Якщо вас зацікавила вакансія і ви бачите себе частиною креативної команди, заповнюйте анкету та чекайте на зворотній зв’язок від нашого рекрутера. 

Coordinator

Coordinator

Senior Designer

Senior Designer