Creative Director

Creative Director

Рекламний холдинг, що займається інтегрованими маркетинговими комунікаціями, наразі шукає собі у команду креативного директора. Чи сіньйор-копірайтера або стратега із амбіціями зрости до цієї позиції.

До обов’язків входитиме створення креативних стратегій для клієнтів холдингу (проекти 360, програми лояльності, національні промо-кампанії) та управління креативною командою (копірайтери, дизайнери, статеги). Іншими словами, креативний директор матиме можливість реалізувати весь свій стратегічний та творчий потенціал, вирішуючи цікаві завдання від клієнтів.

Людина на даній позиції повинна знати ринок маркетингу, мати досвід керування командою та портфоліо реалізованих проектів. А також горіти тим, чим займається, бути самовмотивованою та проактивною.

Бонуси за високі результати та перевиконання плану, а питання зарплатні -- за результатами співбесіди. Звісно, доступ до профільного навчання, оплачуваний лікарняний та відпустки.

Якщо вас зацікавила вакансія і ви підходите під усі вимоги, заповнюйте анкету нижче. А наш рекрутер найближчим часом сконтактує до вас.

якщо воно у вас, звісно, є :)
Head of Marketing

Head of Marketing

Head of Digital

Head of Digital