Head of Ecommerce Marketing

Head of Ecommerce Marketing

Наш клієнт - інтернет-магазин жіночої білизни - шукає Head of Ecommerce Marketing.

Найголовнішим для кандидата є досвід роботи з digital інструментами (Google Ads, Facebook Ads, SEO, SMM и CRM-маркетинг), наявність успішно реалізованих ecommerce кейсів  і навички ефективного керування командою спеціалістів. А ще — важливо вміти розробляти креативні концепції, любити хороший дизайн та володіти естетичним смаком, і мати звичку систематизувати свою роботу.

Зони відповідальності — побудова системної роботи відділу маркетингу, створення та реалізація маркетинг стратегії, редизайн сайту, створення контенту для всіх каналів залучення аудиторії, формування ефективної команди.

Компанія пропонує співпрацю у форматі рімоут роботи у штаті. Людина на позиції матимете творчу свободу і самостійність, а у допомогу — коллег і підрядників. Зарплата складається з фіксованої частини та бонусів по KPI.

Наш клієнт вважає, що фемінітиви у 2019 — це необхідність, а відретушовані до блиску фото моделей — нудні і неактуальні. Якщо ці погляди вам близькі і ваш досвід відповідає вимогам, заповнюйте будь ласка анкету нижче. А наш рекрутер найближчим часом зателефонує вам і запросить за зустріч.

Coordinator (II Years Program)

Coordinator (II Years Program)