PR Project Manager

PR Project Manager

Брендингова агенція, яка розробляє та реалізує інтегровані кампанії для міжнародних клієнтів, шукає PR Project Manager-а.

До функціоналу входитиме як організація і проведення заходів різного масштабу, так і спілкування з лідерами думок, журналістами й іншими представниками медіа сфери. А що найголовніше - ви матимете можливість генерувати ідеї та знаходити найкращі рішення для соціально відповідальних проектів з покращення екосистеми нашого міста.

Ми вважаємо, що ідеальний кандидат займається піаром та івентами вже більше 2-х років, обізнаний у світі медіа, а також має зацікавленість у новому та нешаблонно мислить. Вища освіта у сфері маркетингу або зв’язків з громадськістю стане у нагоді.

Офіційне працевлаштування, стрімкий професійний розвиток з навчанням за рахунок компанії, робота над класними кейсами з брендами-лідерами, дружня і талановита команда професіоналів та офіс в 9 хвилинах прогулянки від метро Олімпійська або Льва Толстого.

Якщо вас зацікавила вакансія, заповнюйте, будь ласка, анкету нижче та чекайте на зворотній зв’язок від нашого рекрутера.


і вкажіть будь ласка кількість людей у команді :)
і додайте будь ласка посилання на портфоліо, якщо маєте:)
Program Director

Program Director

HR Director

HR Director