Account Manager

Account Manager

Наш клієнт -- ліцензійне агентство, яке займається створенням унікального бренд-контенту для українських та міжнародних клієнтів і входить у найбільшу у Східній Європі Групу компаній у сфері кіно- та телепродакшену. Наразі команда потребує талановитого Account Manager-а.

Основними вимогами є профільна маркетингова або економічна освіта, досвід роботи від 2-х років як трафік менеджер, аккаунт менеджер або джуніор аккаунт менеджер у рекламній агенції (бажано розуміння рітейлу та FMCG).

Вакансія передбачає співпрацю з міжнародними партнерами, тому дуже важливе відмінне володіння письмовою англійською мовою. А бонусом буде гарна усна.

Людина на даній позиції буде працювати із базою даних клієнтів, контролювати розрахунки із клієнтами та створення маркетинг бюджетів, а також надавати необхідну інформацію для проведення переговорів з потенційними контрагентами та готувати аналітичні звіти відповідно.

Рівень зарплатні -- за результатами співбесіди, участь у міжнародних проектах та навчання за рахунок компанії, а також крута команда профі.

Ви матимете можливість долучитися до створення унікальних та цікавих брендів і звісно отримати стрімкий професійний розвиток.

Якщо вас зацікавила вакансія і ви підходите під усі вимоги, заповнюйте, будь ласка, анкету нижче. А наш рекрутер найближчим часом сконтактує до вас і запросить за зустріч.

усно/письмово
Graphic Designer

Graphic Designer

Creative Copywriter

Creative Copywriter