Brand Manager

Brand Manager

Наш клієнт - досвідчений дистриб’ютор жіночої білизни в Україні. Наразі компанія запускає новий бренд і шукає талановитого Brand Manager-а.

Найголовнішим для кандидата на дану позицію буде досвід запуску нових брендів і обізнаність в маркетинг комунікаціях (ATL, BTL, PR, Digital, SMM), а також досвід керування командою фрілансерів або підрядників. І звісно навички створення маркетингового плану та бюджетування.

Основні обов’язки: створення та контроль реалізації стратегії бренду, розробка стандартів мерчендайзінгу, організація та координування запуску промо-кампаній. А також пошук підрядників та контроль їх роботи. Зі стратегічно важливих напрямків - запуск роботи online і offline магазинів.

Людина на позиції матимете творчу свободу і можливість побудувати бренд з нуля. Відпустка та розвиток - за рахунок компанії. Заробітна плата - за результатами співбесіди.

Якщо ви мрієте зайняти дану позицію і ваш досвід відповідає вимогам, заповнюйте, будь ласка, анкету нижче. А наш рекрутер найближчим часом зателефонує вам і запросить за зустріч.


Strategist/Brand Strategist

Strategist/Brand Strategist

Project Manager

Project Manager