Digital Strategist

Digital Strategist

Наш клієнт -- діджитал-компанія, що спеціалізується на інфлюенс маркетингу та реалізує масштабні проекти для YouTube на ринках України, Європи та країн СНД. Наразі команда потребує Стратега.

Людина на даній позиції буде розробляти ефективні стратегії для створення і дистрибуції відео-контенту, аналізувати ринок інфлюенс-маркетингу і діджитал технологій, а також шукати нові комунікаційні рішення для клієнтів компанії.

Основними вимогами є досвід розробки діджитал-стратегій, а також їх лончей від 3 років, ведення проектів цифрового маркетингу, високий рівень стратегічного та інноваційного мислення, а також навички аналізу, комунікації та ведення переговорів. Не менш важливе -- вільне володіння англійської.

Питання зарплатні -- за результатами співбесіди,а також - компенсація обідів, можливість вчитися роботі з YouTube, спортзал та медичне страхування. І звичайно ж створення масштабних YouTube проектів з сильною креативною командою.

Якщо вас зацікавила дана позиція, заповнюйте, будь ласка, анкету нижче та чекайте на зворотній зв’язок від нашого рекрутера.

також можна додати лінк на портфоліо, якщо маєте :)
Editor

Editor

Digital Project Manager

Digital Project Manager