Project Manager

Project Manager

Наш клієнт - брендингова агенція, яка спеціалізується на інтегрованих маркетингових комунікаціях. Кількість цікавих проектів росте, тому зараз команда потребує сильного Project Manager-а.

Ідеальний кандидат хоче як керувати креативним процесом, так і пропонувати власні ідеї, грамотно будує комунікацію з клієнтами та командою, має від 3-х років досвіду проджект або маркетинг менеджера. Досвід у реалізації комплексних проектів обов’язковий (тут про Event, BTL, Digital і PR).  

На даній позиції ви матимете можливість безпосередньо впливати на цікаві і масштабні проекти для топових міжнародних компаній (від розробки key visuals і стікерпаків до лончів нових брендів), контролювати роботу креативної команди і підрядників, аналізувати тренди, ринок та шукати інсайти.

Офіційне працевлаштування, внутрішнє та зовнішнє навчання за рахунок компанії і дружня команда професіоналів. І найважливіший бонус - можливість стрімкого кар’єрного росту.

Якщо у проектах для вас також важлива довготривала якість, а не швидкоплинна популярність, заповнюйте будь ласка анкету нижче.


і вкажіть будь ласка кількість людей у команді :)
Brand Manager

Brand Manager

Senior Account Manager

Senior Account Manager