SMM&PR Manager

SMM&PR Manager

Наш клієнт -- ліцензійне агентство, яке займається створенням унікального бренд-контенту для українських та міжнародних клієнтів і входить у найбільшу у Східній Європі Групу компаній у сфері кіно- та телепродакшену. Наразі команда шукає талановитого SMM and PR Manager.

Найголовнішим для кандидата на дану позицію буде впевнена англійська, досвід у SMM від 3-х років, позитивна історія відносин з медіа та інфлюенсерами, глибокі знання принципів роботи медіа сфери, а також відточені навички копірайтингу. Бажаний досвід роботи у PR, та приємним бонусом буде ваше базове розуміння SEO та нативної реклами.

Людина на даній позиції матиме можливість самостійно створювати імідж агенції як через комунікацію в соцмережах, так і на релевантних бізнес івентах українського та міжнародного ринків (США, Британія, Європа). А також буде відповідати за комунікацію з медіа та ріст впізнаваності бренду.

Рівень зарплатні -- за результатами співбесіди. Робота із міжнародними партнерами, участь у міжнародних профільних івентах (BLE, Las Vegas Licensing Show тощо), індивідуальна програма мотивації та навчання за рахунок компанії. А також можливість стрімкого професійного розвитку.

Якщо ви підходите під усі вимоги та прагнете професійних викликів, заповнюйте, будь ласка, анкету та чекайте на зворотній зв'язок від нашого рекрутера.


деталізуйте :)
Senior Account Manager

Senior Account Manager

Junior Marketing Manager

Junior Marketing Manager