SMM&PR Manager

SMM&PR Manager

Відкрита вакансія SMM and PR Manager до ліцензійного агентства, яке займається створенням унікального бренд-контенту для українських та міжнародних клієнтів і входить у групу компаній кіно- та телепродакшену Film.ua.

Найголовнішим для кандидата на дану позицію буде впевнена англійська, досвід ведення та просування сторінок в соціальних мережах від 3-х років (особливо, робота з рекламними кабінетами Facebook, LinkedIn, Twitter), а також відточені навички копірайтингу. Суттєвим бонусом буде ваше базове розуміння SEO та нативної реклами.

Людина на даній позиції буде розробляти і впроваджувати контент-стратегію для  веб-ресурсів, займатись просуванням та інформаційною підтримкою бренду агенції й створювати контент для соціальних медіа.

Рівень зарплатні -- за результатами співбесіди. Робота із міжнародними партнерами, участь у міжнародних профільних івентах (BLE, Las Vegas Licensing Show тощо), індивідуальна програма мотивації та навчання за рахунок компанії. А також можливість стрімкого професійного розвитку.

Якщо ви підходите під усі вимоги та прагнете професійних викликів, заповнюйте, будь ласка, анкету та чекайте на зворотній зв'язок від нашого рекрутера.


деталізуйте :)
Digital Project Manager

Digital Project Manager

Strategist/Brand Strategist

Strategist/Brand Strategist