Strategist/Brand Strategist

Strategist/Brand Strategist

Наш клієнт -- ліцензійне агентство, яке займається створенням унікального бренд-контенту для українських та міжнародних клієнтів і входить у групу компаній кіно- та телепродакшену Film.ua. Наразі команда шукає Strategist / Brand Strategist.

Ідеальний кандидат, в першу чергу, гарний аналітик, знає, що таке 4P, розуміється на рекламних кампаніях, відчуває ринок та споживача. І в результаті - знаходить ідею, вибудовує детальну стратегію і, що найголовніше, створює унікальний бренд з нуля. А високий рівень англійської допоможе вам у вивченні успішних кейсів міжнародних партнерів.

До основних обов’язків входитиме розробка та реалізація бренд стратегій для кліентів лізенційного агенства (тут і про організацію та координування промокампаній, і про пошук та контроль підрядників).

Робота із міжнародними партнерами, участь у міжнародних профільних івентах (BLE, Las Vegas Licensing Show тощо), індивідуальна програма мотивації і навчання за рахунок компанії. А також можливість стрімкого професійного розвитку.

Якщо ви завжди мріяли зайняти дану позицію, заповнюйте, будь ласка, анкету нижче.

поділіться лінком на портфоліо, якщо маєте :)
SMM&PR Manager

SMM&PR Manager

Brand Manager

Brand Manager